Showtime

Zhvishet edhe Leonora Jakupi, aq e bukur i duket vetja sa ka mbetur pa fjalë

07/09/2020 22:15
nga:N S

Leonora Jakupi vetëm po rinohet.

Këngëtarja, me fotografinë e fundit që ka postuar është shfaqur shumë ndryshe, shkruan portali GazetaBlic.

Ajo shihet e rregulluar me makijazh dhe më sa shihet, Leonora ka bërë edhe disa ndërhyrje. Përveç tjerash, ajo ka ekspozuar edhe gjoksin.

‘Spo di çka me thanë’, ka shkruar në imazh.

View this post on Instagram

Spo di cka me thene @sellmakasumoviq 😃

A post shared by Leonora Jakupi (@leonorajakupi) on

06/29/2020 21:15

Këngëtarja kosovare kështu e mbështet publikisht presidentin Thaçi