Lajme

Zhduket një person në Vushtrri

12/07/2017 10:34
nga:D.I

Një ankues ka informuar se me datën 4 dhjetor, djali i tij me të meta psikike ka dalë nga shtëpia dhe nuk dihet asgjë për vendndodhjen e tij.

Rasti ka ndodhur në rrugën ‘Haxhi Zeka’ në Vushtrri, njofton Policia.

Njësitë policore janë duke hetuar rastin.

07/06/2018 15:29

Fillon fushata e korrje-shirjeve edhe në Vushtrri