Sporti

Zhbllokohet më në fund sfida mes Chelseat dhe Newcastle

10/19/2019 17:33
nga:M K

Chelsea më në fund ka kaluar në epërsi ndaj Newcaslte.

Të kaltërit gjatë gjithë takimit ishin më kërkues, por që nuk konkretizuan deri në minutën e 73-të, shkruan GazetaBlic.

Marcos Alonso realizoi me një të majtë të fortë, e cila doli të jetë fatale për portierin e “Laraskave”.

Më poshtë edhe goli i para pak çasteve, kurse mbetet të shihet sesi do të rrjedhin gjërat deri në fund, tani kur kanë mbetur diçka më tepër se 15’të minuta.

VIDEO

/GazetaBlic/

05/09/2020 16:25

Mesfushori i Chelseat në bisedime me PSG