Sporti

Zëvendësimi i fundit te Prishtina

02/29/2020 18:31
nga:M K

Vazhdon edhe më tutje të jetë rezultati 0-0 në derbin e javës së 20’të në IPKO Superligën e Kosovës.

Prishtina dhe Ballkani tani veçse kanë filluar t’i hapin letrat dhe të sulmojnë me të gjitha forcat, por që nuk po arrijnë ta realizojnë golin e parë, shkruan GazetaBlic.

Kur kanë mbetur tashmë 20’të minuta deri në fund të ndeshjes, Prishtina ka kryer edhe zëvendësimin e fundit.

Nga loja është larguar Gauthier Mankenda, kurse është inkuadruar Uka.

Mbetet të shihet sesi do të rrjedhin gjërat në vazhdim.

/GazetaBlic/

09/19/2020 15:48

Formacionet zyrtare: Besa – Ballkani