Showtime

Zeka: Kështu i përgjigjem gruas kur më pyet se ku jam!

02/10/2019 21:58
nga:A. R.

Deputeti i Nismës, Milaim Zeka së bashku me bashkëshorten e tij, Edlira Qefalija-Zeka ishin të ftuar në emisionin argëtues “Kojshia Show”, shkruan Gazeta Blic.

Çifti kanë folur për fillimin e lidhjes së tyre,  si dhe për vështirësitë që i kanë hasur. Deputeti Zeka, gjatë intervistës ka treguar edhe se si i përgjigjet bashkëshortes kur ajo e pyet se ku është ai.

“Jam në Prekaz, pavarësisht ku jam, ashtu i përgjigjem”, tha ai.-

Zeka më pas tha, që tash në banesën ku ata jetojnë me të vërtetë rruga thirret Prekaz.

Çifti Zeka, kanë dy fëmijë.

Shihni emisionin: