Sporti

Zbulohet ‘përforcimi’ i madh i Juventusit

01/10/2017 12:47
nga:Gazeta Blic

Trajneri i Juventusit, Massimiliano Allegri ka dhënë një deklaratë interesante.

Ai thotë se rikthimi nga lëndimi i mesfushorit Marko Pjaca është një përforcim i madh për skuadrën bardhezi.

“Pjaca është mirë dhe do të shohim nëse do të jetë i gatshëm për lojë”, deklaroi Allegri në konferencë për media para ndeshjes me Atalantan në Coppa Italia të mërkurën.

“Ai do të jetë përforcimi ynë i madh”, theksoi Allegri.

06/18/2018 22:01

Babai i Golovin: Juventus? Ka vetëm një pengesë