Showtime

Zbulohet kush e shoqëroi në altar Xhensilën

09/03/2017 21:08
nga:M H

Dasma e Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallakut, pa dyshim që do mbahet mend gjatë.

Dyshja simpatike i dhanë fund beqarisë mbrëmjen e 1 shtatorit me një dasmë mjaft luksoze.

Ceremonia e tyre ishte plot atmosferë, të qeshura por edhe momente emocionuese. Një nga momentet e bukura që fiksohet në mendjen e çdo njeriu është ardhja e nuses e shoqëruar nga një person i familjes.

 

E bukura Xhensilë, u përcoll drejt altarit nga vëllai i saj. Të dy ishin të emocionuar, bashkë me Besin që e priste nusen në altar. Këngëtarja e njohur, ka edhe një motër Albën me të cilët duket se është mjaft e lidhur.

 

 

07/20/2018 12:56

Era Istrefi shumë e zhveshur në takimin me Presidentin Thaçi