Lajme

Zbulohet: Kjo do të jetë motoja e LDK-së në zgjedhjet e reja

08/24/2019 13:18
nga:A. R.

Anëtari i Kryesisë së LDK-së, Avdullah Hoti përmes një postimi në faqen e tij në Facebook ka lënë të nënkuptohet se LDK-ja tani është e gatshme për zgjedhje me një moto të re.

Hoti ka shkruar “BesëLidhja” në postimin e tij në rrjetin social.

LDK-ja sot ka mbajtur mbledhjen e Kryesisë ku është diskutuar edhe nominimi për Kryeministër, si dhe ka zgjedhur Arban Abrashin si Sekretar Organizativ.