Lajme

Zbulohet identiteti i personit të plagosur në kryeqytet

03/20/2017 21:32
nga:M H

Nje plagosje me arme zjarri ka ndodhur sot rreth orës 20:20, në zonën e njohur si Kinostudio.

Policia ben me dije se dy shtetas ende të pa identifikuar dyshohet se kanë qëlluar me armë zjarri, në krah shtetasin Eduard Duka, i cili u dërgua në S.Q.U. dhe ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

06/22/2018 09:52

Përplasen dy autobusë në kryeqytet