Zbulohet identiteti i të dashurës së Robert Berishës?

Mëngjesin e sotëm në media u raportua se Robert Berisha ka filluar një romancë të re dashurie, shkruan GazetaBlic. Madje Prive siguroi fotografi ku çifti po pushojnë në hotelin “Adam&Eve” në Turqi, mirëpo identiteti i saj nuk dihej. GazetaBlic nga burimet e saj merr vesh se vajza në fjalë quhet Jessica Kadiu dhe prej vitesh … Continue reading Zbulohet identiteti i të dashurës së Robert Berishës?