Showtime

Zbulohet e vërteta rreth fotografisë intime të Feros me Baby Gee

02/25/2018 13:30
nga:A. R.

Këngëtarja nga Kuksi, Baby Gee dhe reperi Fero ishin më të përfolurit në shtypin rozë, shkruan Gazeta Blic.

E kjo për faktin se fotografia e tyre intime bëri bujë të madhe duke u komentuar tejet mase. E për këtë reperi nga Gjilani ka disa fjalë. Në një intervistë në ‘Why Not’, ai tregon se fotografia nuk ka qenë e vërtetë, pasiçë ishte e edituar. Edhe pse në fotografi gjithçka duket e qartë.

Kujtojmë që Baby Gee dhe Fero kanë një duet sëbashku. Kënga titullohet “No Kiss” dhe deri më tani ka marrë mbi 3 milion shikime. / © GazetaBlic /