Showtime

Zbulohet cila këngëtare shqiptare i bëri bashkë Kejvinën me djalin e Hashim Thaçit

11/20/2020 15:28
nga:A. R.

Kejvina Kthella është një ndër modelet më të njohura shqiptare, e cila që në daljen e saj të parë ka qenë ne qendër të mediave rozë.

Shpesh herë Kejvina është përfolur për lidhje të ndryshme, me emra të njohur ose jo të ekranit, ndërkohë para disa ditësh qarkulloi lajmi se ajo është në lidhje me djalin e ish-Presidentit Hashim Thaçi.

Kejvina dhe Endriti janë njohur në Prishtinë nga mikesha e tyre e përbashkët, këngëtarja e njohur, Tayna.

Këtë mund ta shihni edhe në Instagram ku Tayna dhe Endriti e ndjekin njëri tjetrin.

Edhe pse Kejvina mohoi lidhjen, përsëri diçka e tillë po qarkullon në media.