Showtime

Zaimina Vasjari provokon me fotografi nga makina

04/20/2019 16:25
nga:Gazeta Blic

Është njëra nga femrat më seksi të showbizzit shqiptar.

Fjala është për këngëtaren, Zaimina Vasjari e cila është mjaft aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale, shkruan lajmi.net.

Ajo së fundmi ka postuar një fotografi gjersa shfaqet në makinë, prezanton veturën luksoze dhe duket mjaft në formë.

Këngëtarja e njohur arriti të kthehet në format e saj të dikurshme, e ndoshta edhe më atraktive se që ka qenë.

Ndryshe, në një nga intervistat e fundit, Zaimina ka thënë se nuk do merret më me muzikë pasi ishte vetëm pasion i saj kur ishte e re.