Showtime

Zaimina Vasjari merr vëmendje me fustanin e hapur elegant, ky detaj i tepruar bie në sy

06/11/2020 19:17
nga:N S

Zaimina Vasjari, shpesh publikon fotografi në rrjete sociale e cila tregon linjat trupore.

Këngëtarja shqiptare, publikon fotografi ku merr vëmendje me pozat, shkruan portali GazetaBlic.

Së fundi, në Instagram ka postuar imazhin me fustanin elegant. Zaimina, ka lëshuar flokët e gjata me ngjyrë të zezë shihet se ka vendosur makijazh. Megjithatë, këngëtares nuk i ka mjaftuar,  ajo ka përdorur edhe efekte duke përmirësuar foton.

Ndryshe, Zaimina nuk ka publikur që një kohë ndonjë projekt muzikor iu ka përkushtuar familjes dhe biznesit të saj.

/GazetaBlic/

06/30/2020 13:55

Një femër perfekte si Zaimina Vasjari!