Showtime

Yllka Kuqi kësaj here shfaqet më ndryshe!

02/26/2018 21:46
nga:A. R.

Këngëtarja nga Gjakova kohëve të fundit ka qenë në top qendrën e mediave rozë, shkruan Gazeta Blic.

Kjo për faktin se asnjëherë nuk e kishim parë kaq të ekspozuar dhe transparente si gjatë kësaj kohe, andaj edhe ka bërë që mediat të flasin për të. Megjithatë, nuk mund të themi që nuk shquhet për fizikun e mrekullueshëm dhe mëse të formësuar.

Por, pavarësisht kësaj ajo di të shfaqet edhe sportive me dukje tejet të thjeshtë sic është rasti në këtë të fundit.

Në projekte dhe mbrëmje muzikore është ndër më të kërkuarat në treg jo vetëm në Kosovë por anembanë trojeve shqiptare. Projeki i fundit që ka lansuar është ‘Dallaverxhi’, ndërsa ka paralajmëruar se së shpejti do vie me një projekt të ri.

/GazetaBlic./

08/19/2020 15:17

Përkujtohen disa nga fotografët që i dhanë jetë këtij arti në Shqipëri