Showtime

Yllka Kuqi më e dashuruar se kurrë (FOTO)

01/13/2018 17:38
nga:Lorik J

Yllka Kuqi është një nga këngëtaret më të komentuara të estradës, kjo për faktin se ajo shquhet për linjat e saj trupore, shkruan Indeksonline.

Por Yllka kësaj radhe nuk ka ekspozuar hiret e saj, por ka vendosur të tregoi se sa është e dashuruar në bashkëshortin e saj.

Ajo ka postuar një fotografi në krahët e tij dhe pavarësisht viteve të shumta që është me të, ajo tregon se dashuria gjithnjë e shumë rritet. Kështu të paktën është shprehur së fundmi në një emision ajo teksa ka folur për bashkëshortin e saj.

12/18/2018 11:51

“Ata që kanë braktisur vendin si emigrantë, sot mund t’i shërbejnë më së miri atij si qytetarë”