Showtime

‘Ylli që nuk shndriti kurrë’, Olta Boka sqaron “sherrin” me Kejsi Tolën!

03/14/2019 22:27
nga:L I

Kejsi Tola dhe Olta Boka përveç profesionit të tyre gjithashtu i lidhte edhe një miqësi shumë e mirë.

Dy artistet shiheshin shpesh nën shoqërinë e njëra-tjetrës, por vetëm një deklaratë disi e nxituar e Kejsit në emisionin “Shiko Kush Luan” duket se i ka prishur marrëdhëniet.

Kejsi u pyet se cila është njëra nga vajzat e showbizit, e cila përpiqet por nuk i ndrit që nuk i ndrit ylli.

Duke mos ditur se çfarë emri të thoshte, Kejsi u mendua pak dhe tha emrin e Olta Bokës.

E ftuar në emisionin ‘Thumb’, Olta ka folur për këtë deklaratë të Kejsit dhe raportin aktual që kanë .

‘Pavarësisht deklaratës së Kejsit, absolutisht e kuptova. I vetmi gabim që mendoj unë që mund të ketë bërë, mund ta kishte justifikuar alternativën duke thënë: Ej shiko se do më kuptoje!’, është shprehur Olta duke treguar se pavarësisht gjithçkaje Kejsi i ‘detyrohej’ një sqarim të tillë.