Sporti

Ylli i PSG-së fton Hazardin tek parisjenët

09/18/2017 11:49
nga:A. R.

Thomas Meunier e ka ftuar Eden Hazardin që një ditë të jetë pjesë e PSG.

Belgu beson se ylli i Chelseat do të përshtatej në mënyrë fantastike me lojën e klubit parisien.

“Eden edhe Neymar janë të njëjtin nivel”.

“Në mendjen time Hazar mund të luajë me ne te PSG. Do ishte një blerje fantatase për ne”, ka thënë Meunier.

Neymar, Hazard dhe Kylian Mballe do të ishin treshja më e mirë, por gjithmonë nëse kjo ndodh.

 

08/30/2019 13:20

Eden Hazard, lojtari i vitit në Europa Ligë