Sporti

Ylli i Realit krahason sulmuesin e Arsenal me Ronaldon

09/12/2019 17:46
nga:Lorik J

Dani Ceballos thotë se Pierre-Emerick Aubameyang është i krahasushëm me Cristiano Ronaldon.

“Ju mund ta krahasoni Aubameyang me Cristianon kur ai ishte në Madrid”.

“Ai është shumë i rëndësishëm për ne. Pepe është shumë i drejtpërdrejtë. Dhe Lacazette për mua është lojtari më i mirë, ai e kupton lojën në mënyrë të përkryer”.

Emery ka gjasa të bëjë gjithçka që mundet për të nënshkruar me Ceballos gjatë verës.