Sporti

Ylli i Dritës nënshkruan me Feronikelin

08/16/2019 12:38
nga:M K

Feronikeli e ka pasuruar organikën e skuadrës me mesfushorin sulmues, Haxhi Nezirajn, mëson ekskluzivisht Gazetasheshi.

Futbollisti i njohur në dy vitet e fundit ka qenë pjesë e Dritës, ku ishte kthyer në një nga lojtarët kryesor, përcjellë GazetaBlic.

Neziraj ka nënshkruar për një vit me Feronikelin.

Ai te kampionët aktual të Kosovës pritet të prezantohet gjatë ditës.

Feronikeli më parë e ka ofruar edhe Argjend Malajn, Besmir Bojku dhe Milos Krokotic.

01/25/2020 11:44

Ardian Limani: Sot filluam stërvitjet, nesër miqësorja e parë