Sporti

Ylli i Bayernit tregon arsyen pse refuzoi Real Madridin

03/15/2019 22:38
nga:L I

Robert Lewandowski ka zbuluar një prapaskenë të merkatos.

I ftuar në një program radiofonik të “BBC”, sulmuesi i Bayern Munich ka folur për mundësinë për t’u transferuar te Real Madrid.

“Besoj se ka ndodhur dy vite më parë. Sergio Ramos dhe Cristiano Ronaldo më thanë se donin që të unë të bashkohesha me ata”, ka thënë Lewa.

“Gjithsesi, gjëja më e rëndësishme është ajo që dua unë dhe ajo që dua unë është të qëndroj me Bayern-in”. /ts

05/30/2020 19:48

Edhe dy gola të tjerë brenda dy minutave, Bayerni po e “shkatërron” Dusseldorfin