Sporti

Ylli i Anglisë i pakënaqur me kombëtaren e tij, ja çfarë shkruan në Instagram

09/11/2019 20:59
nga:Lorik J

Anglia ka pasur fillimin e përsosur në kualifikimet për në Euro 2020, pasi ata kanë fituar të katër ndeshjet e tyre të para.

Sidoqoftë, pas fitores 5-3 të së martës ndaj Kosovës, një lojtar në dukje nuk ishte i kënaqur me performancën e ekipit të tij, përcjellë GazetaBlic.

Jordan Henderson postoi një foto në Instagram pas lojës, dhe mesazhi i tij ishte me zë të lartë dhe i qartë.

Ai falënderoi tifozët për mbështetjen e tyre, por ai menjëherë vazhdoi të thotë se ka shumë gjëra për t’u përmirësuar.

“Atmosferë e shkëlqyer në St Mary’s, faleminderit për gjithë mbështetjen. 2 fitore nga dy takimet e fundit, ​​por ende ka shumë gjëra për të përmirësuar”, ka shkruar ylli i Liverpoolit.

/GazetaBlic/