Sporti

Ylli i Barcelonës shënon gol të bukur me kokë (VIDEO)

11/29/2017 20:06
nga:Y.K

Barcelona ka kaluar në epërsi ndaj Murcia në Copa del Rey, me golin e shënuar nga Pablo Alcacer në minutën e 16’

Shikojeni golin e realizuar nga ish sulmuesi i Valencias.@Gazeta Blic

12/14/2018 20:43

‘Dorëzohet’ Vuçiq: Po vërehet qartë që Kosova e ka mbështetjen e Amerikës, Britanisë dhe Gjermanisë