Showtime

Yael Grobglas po bëhet nënë

09/23/2019 15:01
nga:Natyra

Yael Grobglas është në pritje të fëmijës së saj të parë.

Aktorja 35 vjeçare njoftoi shtatzëninë me anë të një postimi të ri në Instagram.

Ajo postoi dy foto, një nga para dhe një anash ku edhe i duket barku në rritje.

View this post on Instagram

The evening before #MPTF front and side angle.

A post shared by Yael Grobglas (@yaelgrobglas) on