Showtime

‘Xhesikë, a je ti’? Kështu të mbuluar nuk e keni parë asnjëherë Arta Nitajn

11/10/2018 18:24
nga:M K

Arta Nitaj vazhdon të mbetët si një ndër femrat më atraktive të show bizzit.

Ajo morri famë nga roli i ‘Xhesikës’ në serialin vendor ‘O Sa Mirë’ edhe këtë herë ka ‘çmendur’ me pozën e fundit shkruan OraInfo, përcjellë GazetaBlic.

Arta u shfaq e veshur në të zeza ndërsa dukej tejet seksi dhe më në formë se kurrë më parë.

Ndryshe, aktorja ka kohë që nuk është pjesë e serialit ‘O Sa Mirë’, ajo kohëve të fundit e ka sfiduar vetën edhe si moderatore.

06/26/2019 23:54

LAJMI I FUNDIT: Juventusi arrin akordin me De Ligt, 12 milionë euro në sezon