Showtime

‘Xhesika’ e serialit ‘O sa mirë’ me trupin si peshk

05/08/2018 19:42
nga:L I

Arta Nitaj u bë e njohur për publikun falë serialit vendor “O sa mirë”, shkruan GazetaBlic.

Me rolin e “Xhesikës” ajo arriti të pëlqehej shumë, por shtuar këtu dhe bukurinë që ajo posedon.

A post shared by •Arta Nitaj (@artaanitaj) on

Ajo gjithmonë komentohet për linjat e saj trupore perfekte.

Në fotografinë e fundit të publikuar në Instagram ajo ka nxjerrë në pah asetet trupore.

Ndryshe, ajo është përfolur edhe për jetën e saj private, më saktë lidhjen me këngëtarin Bruno, ku dhe është pjesë e klipit të këngës “A më do”, por që lidhja e tyre përfundoi menjëherë pas asaj kënge, për arsye që nuk u dhanë asnjëherë.

05/10/2019 09:16

Arta Nitaj: Në këtë Ramazan po kaloj agjërim shumë të lehtë