Showtime

Xhesika e serialit ‘O sa mirë’ shkëlqen në fotosesionin e ri

06/07/2018 18:43
nga:L I

Arta Nitaj u bë e njohur me rolin e saj tek seriali vendor “O sa mirë”, shkruan Gazeta Blic.

Me rolin e “Xhesikës”, vajzës moderne e cila shpeshherë përbuzë të tjerët, ajo arriti të depërtojë mjaft lehtë tek publiku.

📸 @andidecani * 👗 @diana.qerimi MUA : @rronahalilimakeup 💫 Hair : @voguehair 💫

A post shared by •Arta Nitaj (@artaanitaj) on

Por, përveç kësaj ajo është përfolur shumë edhe sa i përket jetës private, theksojmë këtu lidhjen me këngëtarin Bruno si dhe me Endrit Thaçin, djalin e presidentit Hashim Thaçi.

Së fundmi, bukuroshja ka realizuar një fotosesion ku ka mahnitur me paraqitjen e saj. Edhe pse i realizuar shumë ndryshe nga që jemi mësuar ta shohim, e veshur si kurrë më parë.

E veshur me fustan të zi, të gjatë, dhe atlete të kuqe, me një grim të përsosur, ajo po duket e mrekullueshme.

A post shared by •Arta Nitaj (@artaanitaj) on

08/26/2019 01:38

Albin Kurti tha se nuk shkon te varri i Ibrahim Rugovës, nxit të komentoj Bajrush Morinën