Showtime

“Xhesika” e serialit “O sa mirë” ju joshë me këtë pamje (Foto)

04/16/2018 15:33
nga:L I

Që kur u bë publike lidhja e saj me djalin e presidentit, ajo u bë mjaft e përfolur në media, shkruan GazetaBlic.

Flasim për modelen Arta Nitaj e cila tani po merret edhe me aktrim, e cila me rolin e “Xhesikës” tek seriali vendor “O sa mirë” u pëlqye shumë nga publiku.

© Arta Nitaj [Instagram]

Linjat e saj trupore, e fotografitë provokuese kanë bërë që ajo të jetë në qendër të mediave.

Në postimin e bërë së fundi, e veshur me një bluzë me ngjyra ushtrie e që po duket mjaft joshëse, teksa ka treguar edhe një herë format trupore perfekte që posedon.

Ndryshe, përveç Endritit, Arta është përfolur edhe për lidhjen e saj me këngëtarin Bruno, madje ajo është bërë pjesë e klipit të Brunos “A më do”, por që lidhja e tyre përfundoi shumë shpejt, por asnjëri nga ta nuk treguan arsyet./GazetaBlic

© Arta Nitaj [Instagram]

11/24/2019 13:59

Së shpejti fillon seriali ‘O Sa Mirë’, priten rikthime dhe shumë befasi të tjera