Showtime

Xhesika Berberi i çmend të gjithë me bukurinë në Coachella

04/16/2018 23:22
nga:F.B

Xhesika Berberi ka pasur një tjetër paraqitje tejet mbresëlënse.

Supermodelja shqiptare ka mahnitur të gjithë në festivalin Coachella.

A post shared by Xhesika Berberi (@xhesikaberberi) on

Në Indi të Kalifornisë ajo është siguruar që të rrëmbejë vëmendjen me dukjen tejet seksi dhe bukurinë e jashtëzakonshme që zotëron.

Edhe një herë ajo është krahasuar me Gigi Hadidin, e cila po ashtu ka qëndruar në të njëjtin vend.

#day2

A post shared by Xhesika Berberi (@xhesikaberberi) on

Xhesika vazhdon të jetë e angazhuar me projekte në SHBA.

Ndryshe ajo është ende pa të dashur dhe po shijon kohën.

#tbt ☀️ 🏖 👙

A post shared by Xhesika Berberi (@xhesikaberberi) on

Bukuroshja është edhe shoqe me këngëtare shqiptare si Afërdita Dreshaj./Telegrafi