Showtime

Xhensila publikon kilpin e këngës “Çelësi i zemrës”

12/30/2017 20:19
nga:Gazeta Blic

Xhensila dhe Besi në këtë klip vijnë më të dashuruar kurrë dhe sjellin atmosferë festash Kënga “Çelësi i zemrës ”, ishte surprizë e Xhensila Myrtezajt për bashkëshortin e Bes Kallakun në ditën e dasmës.

E ky projekt në prag të Vitit të ri u finalizua edhe me videoklip. Ashtu siç edhe kënga është shumë personale dhe dedikim për Besin, edhe spoti vije i kësaj natyre.

Në sekuenca të shkurta jepet e dashuria e çiftit më të dashur për publikun. Krahas kësaj shfaqet edhe një atmosferë festash ku Besi dhe Xhensila shihen duke e stolisur bredhin.

Kutojmë se Xhensila dhe Besi u martuan në shtator të këtij viti, dasma tyre ishte një prej më të komentuarave të viti.

07/21/2018 15:48

Dalin fotografitë e para të Xhensila Myrtezajt pas lindjes