Showtime

Xhensila Myrtezaj “tronditë” me fotografitë e saj të fundit (Foto)

10/10/2017 11:52
nga:N S

Pas pluhurit që ngriti dasma e saj me Bes Kallakun, ajo prapë ka vendosur që të mos u lëshoj rend të tjerëve për diskutim.

Xhensila vazhdon të postojë fotografi dhe paralajmëroj evente që e bëjnë atë objekt diskutimi.

Ajo ka publikuar një fotografi në llogarinë e saj në “Instagram” në të cilën dukej si mos më mirë.

Veshur bojë qielli, Xhensila dukej për mrekulli.

12/05/2017 09:47

Xhensila Myrtezaj shtatzënë? Flet këngëtarja!