Showtime

Xhensila Myrtezaj feston ditëlindjen, kaq vite mbush

04/09/2020 13:09
nga:N S

Çifti i njohur i skenës, Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku, po qëndrojnë të izoluar ashtu si shumë shqiptarë të tjerë, për shkak të coronavirusit që ka kapluar vendin.

E derisa po qëndrojnë në shtëpi gjithë ditën, çifti kanë shfrytëzuar rastin që të kalojnë më shumë kohë me njëri-tjetrin dhe të bëjnë gjëra që jo ndoshta gjithmonë i kanë bërë zakonisht,.

Por, sot është një ditë e vecantë në familjen e tyre pasi që Xhensila feston ditëlindjen e saj të 27-të.

Andaj edhe festa e ditëlindjes së 27-të i është organizuar pikërisht në ambientet e shtëpisë. Ishte Xhensila ajo e cila me ndjekësit ndau disa imazhe nga mëngjesi i sotëm i tyre.