Showtime

Xhensila dhe Besi të dashuruar si ditën e parë, ja çfarë bëjnë (Foto)

08/13/2017 15:56
nga:N S

Ata janë një nga çiftet e konsoliduar të shoëbizit shqiptar dhe në pak kohë pritet të lidhen në martesë.

Megjithatë aktori Bes Kallaku dhe këngëtarja Xhensila Myrtezaj shfaqen të dashuruar tamam si ditën e parë. Gjatë ditës së sotme këngëtarja ka publikuar një video në Instastories në të cilën ka ndarë një çast mjaft romantik, ndërkohë që Besi është duke e puthur.

06/07/2018 21:20

Këngëtarët shqiptarë shpërthejnë me këngë, në garë se kush po fiton para më shumë