Showtime

‘Xhbanja’ e serialit ‘O sa mirë’ tregon më shumë nga trupi i saj

05/24/2018 15:33
nga:L I

Arjola Demiri, e njohur tashmë me rolin “Xhbanja” në serialin vendor “O sa mirë” është kthyer në një nga personazhet më të dashura për publikun shqiptar, shkruan Gazeta Blic.

Jemi mësuar ta shohim në serial me një stil shumë ndryshe nga ajo çfarë në të vërtetë duket se ka në jetën reale.

A post shared by @arjolademiri on

Aktorja nga Shqipëria me postimin e saj të fundit në Instagram ua ka mbyllur gojën të gjithëve, duke treguar që është një nga aktoret më të bukura shqiptare.

E veshur me një bluzë të zezë, e rregulluar bukur, ajo ka ekspozuar gjoksin më shumë se çdo herë tjetër.

Zoti te bekofte mrekullia e mamit ? Rubin edhe 1??

A post shared by @ arjolademiri on

Kujtojmë se ‘Xhbanja’ ka tre fëmijë, dy vajza dhe një djalë, ku pavarësisht angazhimeve të shumta që ajo ajo nuk i lë anash asnjëherë.

11/24/2019 13:59

Së shpejti fillon seriali ‘O Sa Mirë’, priten rikthime dhe shumë befasi të tjera