Showtime

“Xhbanja” e serialit “O sa mirë” mahnitë me bukurinë e saj

04/10/2019 22:42
nga:L I

Arjola Demiri, e njohur tashmë me rolin “Xhbanja” në serialin vendor “O sa mirë” është kthyer në një nga personazhet më të dashura për publikun shqiptar, shkruan Gazeta Blic.

Edhe pse në rolin e saj ajo është një vajzë burrërore, në jetën reale Ajola është një femër shumë atraktive dhe në formë, edhe përkundër faktit se është nënë e tre fëmijëve.

Jemi mësuar ta shohim në serial me një stil shumë ndryshe nga ajo çfarë në të vërtetë duket se ka në jetën reale.

Aktorja nga Shqipëria me postimin e saj të fundit në Instagram ua ka mbyllur gojën të gjithëve, duke treguar që është një nga aktoret më të bukura shqiptare./GazetaBlic

11/24/2019 13:59

Së shpejti fillon seriali ‘O Sa Mirë’, priten rikthime dhe shumë befasi të tjera