Sporti

Xhaka me paraqitje solide, notat e futbollistëve: Olympiacos – Arsenal

02/20/2020 23:36
nga:M K

Arsenali ka mposhtur Olympiacosin në udhëtim me rezultat minimal, 0-1, për ta filluar mbarë fazën e eliminimit direkt në Europa Ligë.

Laccazete realizoi golin e parë dhe të vetëm të kësaj sfide në minutën e 81’të pas asistimit të Sakas, shkruan GazetaBlic.

Pas ndeshjes, sajti i statistikave në futboll, “whoscored” ka dalë me notat e futbollistëve, e të cilat mund t’i shikoni më poshtë.

Kujtojmë se ndeshjet e kthimit zhvillohen javën e ardhshme.

/GazetaBlic/

09/28/2020 20:40

Liverpool – Arsenal, formacionet zyrtare