Sporti

Xhaka e Ajeti i’a marrin këngës në mes të trenit (VIDEO)

12/21/2017 15:40
nga:E.A

Tifozët janë mbështetja më e madhe për një ekip futbolli, teksa gjatë vitit ato mundohen që të mbështesin lojtarët me duartrokitje, por dhe duke kënduar këngë të ndryshme në stadium.

Periudha e fundvitit sjell dhe ndryshime, teksa edhe futbollistët mundohen që të tregojnë aftësitë e tyre.

Ndër ta është edhe Taulant Xhaka së bashku me Albian Ajetin te Bazeli, teksa me rastin e Krishtlindjeve, ai së bashku me pjesën tjetër të ekipit kanë hipur në një tren për të improvizuar këngën “The Last Christmas”.

02/16/2019 23:51

Gattuso: Ndeshje e madhe, por kemi qenë me fat