Xhafer Tahiri flet pas kërcënimit me jetë, drejton gishtin nga PDK-ja si autorë të kërcënimit

Kryetari i Vushtrisë nëpërmjet një postimi në rrjetin social Facebook ka konfirmuar kërcënimin që i është bërë ndaj tij. Tahiri ka theksuar se rastin e ka paraqitur në polici dhe ka bërë me dije për publikun se njëri nga kërcënuesit ka qenë në komunikim me strukturat drejtuese të PDK-së në Vushtri. “I bëjë thirrje subjekteve … Continue reading Xhafer Tahiri flet pas kërcënimit me jetë, drejton gishtin nga PDK-ja si autorë të kërcënimit