Sporti

West Ham – Stoke City, kjo është nota e Shaqirit

04/16/2018 23:00
nga:Lorik J

Ekipi i Stoke ka barazuar me rezultatin 1-1 ndaj rivalëve të West Ham.

Crouch ka shënuar për Stoke, ndërsa Andy Caroll për West Ham, shkruan GazetaBlic

Shaqiri luajti për 90 minuta në këtë takim dhe në fund u vlerësua me notën 7.1.

Lojtari më i mirë i takimit u shpall, Diouf.

Ja notat e të gjithë lojtarëve:

12/26/2018 17:40

Oh Shaqiri, oh Shaqiri, lum Liverpooli që të ka! Gjilanasi nuk ndalet së shënuari