Sporti

Watford – Tottenham, Jose Mourinho kërkon fitoren, ja formacionet zyrtare

01/18/2020 12:47
nga:Mergim Rreci

Premier League i rikthehet aktivitetit të saj.

Sot në ora 13:30, Tottenham i Jose Mourinhos përballet ndaj Watford.

Skuadra e trajnerit portugez nuk po kalon një formë të mirë kohëve të fundit, andaj një fitore e sotme do ta rregullonte sado pak formën dhe gjendjen brenda klubit.

Janë publikuar formacionet zyrtare për këtë ndeshje, të cilat janë të paraqitura më poshtë, shkruan Gazeta Blic.