Showtime

Wanda Icardi nuk po lë vend për imagjinatë, provokon keq

11/18/2020 20:29
nga:Lorik J

Wanda i ka provokuar ndjekësit.

Wanda Icardi është një nga emrat e njohur dhe të komentuar në media e publik, shkruan lajmi.net.

Emri i saj lakohet për shumë arsye dhe njëra ndër to është fakti se është aktive në rrjete sociale dhe publikon imazhe nga më të ndryshmet, shumica prej tyre provokuese.

Së fundmi sërish nuk la vend për imagjinatë pasi u shfaq tejet seksi me veshje sportive. Wanda e ka marrë gjithë vëmendjen me provokimet ku tregonte format trupore dhe gjoksin.

Në sy bie edhe pamja e saj natyrale