Lajme

VV: Qeveria po ndërmerr hapat e nevojshëm që ekonomia të funksionojë me normalitet

03/22/2020 21:20
nga:Norë Kelmendi

Sipas Lëvizjes Vetëvendosje, Qeveria e Kosovës po ndërmerr të gjitha hapat e nevojshëm që ekonomia e vendit të funksionojë me normalitet e nevojat e qytetarëve për mallra dhe shërbime të jenë në nivel.

Nga ky subjekt shprehën se, ditët në vijim, janë vendimtare për shëndetin publik dhe familjet tona, duke thirrur për kujdes të shtuar të qytetarëve.

Qeveria e Kosovës po ndërmerr të gjitha hapat e nevojshëm që ekonomia e vendit të funksionojë me normalitet e nevojat…

Publiée par Lëvizja VETËVENDOSJE! sur Dimanche 22 mars 2020

04/02/2020 18:48

Vdes komediani i njohur pas diagnostifikimit me Koronavirus