Lajme

VV dhe LDK pajtohen për një takim tjetër

01/27/2020 19:28
nga:B. D

Ndonëse takimi mes VV e LDK zgjati më shumë se dy orë, duket që as sot nuk është arritur ndonjë marrëveshje mes këtyre dy subjekteve.

Klan Kosova merr vesh se Albin Kurti e Isa Mustafa edhe pas bisedimeve të sotme, janë dakorduar për një takim tjetër të radhës.

Mësohet se takimi i radhës mes VV e LDK mund të ndodhë të martën apo të mërkurën.

02/14/2020 12:02

Albin Kurti i bëri ftesë për takim, kjo është përgjigja e Hashim Thaçit