Lajme

Vushtrri, arrestohen tre të dyshuar për prostitucion

12/07/2017 11:01
nga:M H

Të mërkurën në Vushtrri janë arrestuar dy meshkuj dhe një femër, pasi që të njëjtit dyshohet se janë të përfshirë në prostitucion.

Me vendim të prokurorit të dyshuarit janë dërguar në gjykatë në procedurë të përshpejtuar, ku më pas të njëjtit janë liruar, njofton Policia e Kosovës, transmeton Klan Kosova.

11/19/2018 16:16

Prangoset edhe një zyrtar i Ministrisë së Shëndetësisë