Lajme

Vrasja e dyfishtë në Rrëshen: Policia jep shpërblim pesë milionë lekë për vrasësin

02/26/2020 08:59
nga:E Sh

Policia e Lezhës po vazhdon kërkimet për kapjen e autorit që kreu mbrëmë vrasjen e dyfishtë në Kodër Rrëshen.

Vëlla e motër janë ekzekutuar me breshëri automatiku në oborrin e shtëpisë, nga ish-bashkëshorti i gruas që vrau.

Me këtë rast policia ka ofruar shpërblim pesë milionë lekë për kapjen e Fatmir Kolecaj.

Njofitm i plotë:

DVP Lezhë Vijon krehja e zonës për lokalizimin, kapjen dhe arrestimin e autorit të dyshuar të vrasjes së dyfishtë të…

Publiée par Policia e Shtetit sur Mardi 25 février 2020