Lajme

Voton 84-vjeçarja në Ulpianë (FOTO)

06/11/2017 08:16
nga:Gazeta Blic

Në qendrën e votimit në shkollën “Hasan Prishtina”, gjithçka ka nisur me kohë dhe procesi i votimeve po ecën mirë, njofton Klan Kosova.

Në këtë qendër, tashmë ka votuar edhe një 84-vjeçare me emrin Nazlie Latifi.

04/07/2018 20:25

4 vjeçarja që vdiq nga zjarri në Ulpianë qëndronte vetëm në shtëpi, nëna i punonte natën