Showtime

Vogëlushi në foto, sot reperi më i përfolur në Kosovë e Shqipëri

07/11/2020 11:40
nga:L I

Ai padyshim është një nga artistët më të përfolur të momentit, shkruan GazetaBlic.

Bëhet fjalë për të riun nga Drenica, reperin Don Xhoni i cili u bë i njohur me ‘freestyle’ e tij në emisonin “Gjoni Black”.

‘Freestyle’ ky i cili bëri bujë dhe tani ka arritur të mbledh një numër të madh të fansave.

Ai madje brenda dy javësh ka lansuar edhe dy projekte të reja të realizuara edhe me klipe.

“Baby” mban titullin kënga e re e lasuar para dy ditësh dhe deri tani numëron mbi një milionë klikime në Youtube.

/GazetaBlic