Showtime

Vlora Çitaku publikon një foto të rrallë të prindërve

10/09/2019 22:13
nga:L I

Vlora Çitaku e ka ndarë me ndjekësit një foto të rrallë.

Ambasadorja e Kosovës në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, Vlora Çitaku, e ka publikuar në llogarinë se saj në Instagram një foto të prindërve.

Imazhi shihet se është i rrallë dhe është realizuar shumë vite më parë, madje edhe para se Vlora të vinte në jetë.

“Para shumë vitesh, para se unë të ekzistoja, nëna, babai”, ka shkruar Vlora pranë postimit të fotografisë.