Showtime

Vlora Çitaku me një imazh dimëror shfaqet e thjeshtë dhe me shumë stil!

12/06/2018 12:57
nga:N S

Vlora Çitaku ambasadorja e shtetit të Kosovës ka një stil të veçantë, krahas angazhimeve të saj në politikë që i duhet të duket serioze  ajo shpesh shfaqet e veshur shumë thjesht, shkruan GazetaBlic.

Çitaku, është aktive në rrjete social e cila ndan postime të shumta si nga jeta e saj profesionale po ashtu edhe private.

Çdoherë Vlora din të shfaqet me stil dhe atraktive.

Në llogarinë e saj ‘Instagram‘, ajo ka publikuar një imazh ku shihet e veshur me një jakne të zezë dhe syze të vendosura Vlora ka treguar se dimri po vjen.

Në mbishkrimin e imazhit ajo ka shkruar: ‘Dimri po vjen’.

Shikojeni foton:

/GazetaBlic/

 

03/06/2020 22:30

E thotë Isa Mustafa: Skandali me Xhamajkën nuk është i Vlora Çitakut