Showtime

Vlora Çitaku ka dy fjalë për Dua Lipën

08/09/2018 15:01
nga:Natyra

Ambasadorja e Kosovës në Washington, Vlora Çitaku ka shkruar për Dua Lipën, shkruan GazetaBlic.

Në një postim në llogarinë e saj “Instagram” ajo ka falënderuar Duan si dhe babain e saj që kanë mbështetur Kosovën, artin si dhe kulturën tonë.

Vlora shkruan: “A star comes back to honor and support her country! EUR 100k granted by #SunnyHillFoundation to Kosovar #NGOs, supporting art,culture and the most disadvantaged among us. Thank you @DUALIPA and @dukagjinlipa for always remembering your roots. I am looking forward to the festival.”

Një yll vjen përsëri për të nderuar dhe për të mbështetur vendin e saj! 100 mijë euro të dhëna nga #SunnyHillFoundation për OJQ-të kosovare, duke mbështetur artin, kulturën. Faleminderit @DUALIPA dhe @dukagjinlipa që i kujtoni gjithmonë rrënjët tuaja.”/GazetaBlic/ N.S

https://www.instagram.com/p/BmQiF76jJc3avICsE0z3xf0wlrEnDqJoN7_NMI0/?taken-by=vcitaku

02/19/2019 18:15

Këtë fundjavë rikthehet edhe Liga e Parë, na presin duele interesante